Kategorie blog
Artykuły
Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa od 299,00 zł brutto

  

Bezpieczne zakupy
  • szybkie i bezpieczne płatności
  • sprawdzone firmy kurierskie
  • ubezpieczone przesyłki
  • 14 dni na zwrot towaru
  • szyfrowane dane i transakcje
  • sklep zabezpieczony certyfikatem SSL
Przyrząd do zarabiania przewodów hamulcowych WP FTD 350
Przyrząd do zarabiania przewodów hamulcowych WP FTD 350

Przyrząd do zakuwania przewodów hamulcowych WP FTD-350 jest profesjonalnym, często wykorzystywanym w warsztatach i najbardziej uniwersalnym przyrządem biorąc pod uwagę zakres obsługiwanych średnic oraz rodzajów możliwych do wykonania spęczeń. Cechy te stanowią o jego bezwzględnej przewadze nad produktami konkurencyjnymi.

Jest łatwy i szybki w obsłudze, a prosta i trwała budowa, jak również dostępność części zamiennych, przemawiają każdorazowo na jego korzyść. Dzięki odpowiedniej konstrukcji umożliwia prace również z przewodami stalowymi o dużych średnicach, stanowiąc narzędzie szerokich zastosowań.

Przeznaczony jest do prac stacjonarnych poprzez trwałe zamocowanie np. w imadle. Umożliwia wykonywanie spęczeń pojedynczych SF grzybek SAE/DIN i podwójnych DF lejek na przewodach hamulcowych miedzianych, miedziano-niklowych oraz stalowych o średnicach od 4,75 mm (3/16"), przez 6,00 mm, 6,35 mm (1/4"), 8,00 mm (5/16") do 10,00 mm (3/8”).

Materiał filmowy przygotowany przez firmę WP przedstawia sposób obsługi i działania przyrządu:

Chcesz kupić ten przyrząd? Aktualną cenę i dostępność sprawdzisz tutaj: PRZYRZĄD DO ZAKUWANIA PRZEWODÓW HAMULCOWYCH WP FTD-350

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl