O nas

Prowadzimy sprzedaż przewodów hamulcowych pojedynczych i w zestawach oraz rur miedzianych, miedziano-niklowych i stalowych przeznaczonych do produkcji przewodów.

W ofercie posiadamy końcówki przewodów metryczne i calowe, odpowietrzniki, łączniki, redukcje i trójniki mosiężne, przyrządy do spęczania przewodów hamulcowych, części zamienne do przyrządów, giętarki do rur o różnych średnicach, jak również zestawy do samodzielnego wykonywania przewodów hamulcowych.

Zaopatrujemy warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne, firmy zajmujące się renowacją pojazdów zabytkowych oraz centra logistyczno-magazynowe.

Oferujemy asortyment najwyższej jakości polskiej firmy WP, która na przestrzeni ponad 40 lat swojej działalności stała się niekwestionowanym liderem w dziedzinie produkcji metalowych przewodów hamulcowych, drobnych elementów układów hamulcowych oraz szerokiej gamy narzędzi i przyrządów niezbędnych do pracy w każdym warsztacie samochodowym.

Zapraszamy!

 

Nasz adres:

POLSKI SKLEP INTERNETOWY Sp. z o.o. Sp. k.
ul. gen. Bolesława Roi 13, 05-119 Legionowo

Krajowy Rejestr Sądowy - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000842268 | NIP PL5361947350 | Regon 386159454

Niektóre znajdujące się na stronach sklepu grafiki i zdjęcia produktów zamieszczone zostały dzięki uprzejmości oraz za zgodą Przedsiębiorstwa WP i stanowią jego własność.

Wykorzystywane są w celach informacyjnych i poglądowych, a wszelkie ich nieuprawnione kopiowanie i przetwarzanie jest zabronione bez wcześniejszego uzyskania zgody Dyspozytora i/lub Właściciela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl