O nas

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy WP - polskiego producenta przewodów hamulcowych miedzianych, miedziano-niklowych i stalowych oraz rurek hamulcowych w zwojach przeznaczonych do produkcji przewodów.

W ofercie posiadamy końcówki przewodów hamulcowych, odpowietrzniki, łączniki, redukcje i trójniki mosiężne, przyrządy do spęczania przewodów, części zamienne do przyrządów, giętarki do rur o różnych średnicach, jak również zestawy do samodzielnego wykonywania przewodów hamulcowych.

Zaopatrujemy warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne, firmy zajmujące się renowacją pojazdów zabytkowych oraz centra logistyczno-magazynowe.

Prowadzimy także sprzedaż materiałów mocujących różnych zastosowań. W ofercie sklepu znajdują się między innymi obejmy zaciskowe, opaski kablowe, specjalistyczne taśmy klejące i uszczelniające oraz np. stopki silikonowe wykorzystywane w przemyśle.

Dbamy o jakość naszych produktów, dlatego dostępny w sklepie asortyment pochodzi od renomowanych polskich producentów i dystrybutorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży.

Zapraszamy!

 

Niektóre znajdujące się na stronach sklepu grafiki i zdjęcia produktów zamieszczone zostały dzięki uprzejmości oraz za zgodą ich właścicieli:

Przedsiębiorstwo WP

DG CORP GROUP

Wykorzystywane są w celach informacyjnych i poglądowych, a wszelkie nieuprawnione ich kopiowanie i/lub przetwarzanie jest zabronione bez wcześniejszego uzyskania zgody dyspozytora i/lub właściciela.

Wszystkie materiały graficzne posiadają znak wodny sklepu Brakelines.eu. Usuwanie znaku wodnego jest niezgodne z prawem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl