Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka już od 299,00 zł brutto

  

Bezpieczne zakupy
  • szybkie i bezpieczne płatności
  • sprawdzone firmy kurierskie
  • ubezpieczone przesyłki
  • 14 dni na zwrot towaru
  • szyfrowane dane i transakcje
  • sklep zabezpieczony certyfikatem SSL
O nas

Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż przewodów hamulcowych pojedynczych i w zestawach oraz rurek miedzianych, miedziano-niklowych i stalowych przeznaczonych do ich produkcji.

W ofercie posiadamy końcówki przewodów hamulcowych, odpowietrzniki, łączniki, redukcje i trójniki mosiężne, przyrządy do spęczania przewodów, części zamienne do przyrządów, giętarki do rur o różnych średnicach, jak również zestawy do samodzielnego wykonywania przewodów hamulcowych.

Współpracujemy z polską firmą WP, która na przestrzeni ponad 40 lat swojej działalności stała się niekwestionowanym liderem w dziedzinie produkcji metalowych przewodów hamulcowych, drobnych elementów układów hamulcowych oraz szerokiej gamy narzędzi i przyrządów niezbędnych do pracy w każdym warsztacie samochodowym.

Zaopatrujemy warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne, firmy zajmujące się renowacją pojazdów zabytkowych oraz centra logistyczno-magazynowe.

Ponadto prowadzimy sprzedaż materiałów mocujących różnych zastosowań. W ofercie sklepu znajdują się między innymi obejmy zaciskowe, opaski kablowe, specjalistyczne taśmy klejące i uszczelniające oraz np. stopki silikonowe wykorzystywane w przemyśle.

Dbamy o jakość naszych produktów, dlatego dostępny w sklepie asortyment pochodzi od renomowanych polskich producentów i dystrybutorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży.

Zapraszamy!

 

Siedziba firmy:

POLSKI SKLEP INTERNETOWY Sp. z o.o. Sp. k.
ul. gen. Bolesława Roi 13, 05-119 Legionowo

Krajowy Rejestr Sądowy - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000842268 | NIP PL5361947350 | Regon 386159454

 

Niektóre znajdujące się na stronach sklepu grafiki i zdjęcia produktów zamieszczone zostały dzięki uprzejmości oraz za zgodą ich właścicieli:

Przedsiębiorstwo WP

DG CORP GROUP

Wykorzystywane są w celach informacyjnych i poglądowych, a wszelkie nieuprawnione ich kopiowanie i/lub przetwarzanie jest zabronione bez wcześniejszego uzyskania zgody dyspozytora i/lub właściciela.

Wszystkie materiały graficzne posiadają znak wodny sklepu Brakelines.eu. Usuwanie znaku wodnego jest niezgodne z prawem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl